MODUŁOWE SYSTEMY ZABEZPIECZEŃ PRZECIW PTAKOM

Modułowy system zabezpieczeń przeciw ptakom to uniwersalne zabezpieczenie przed szkodami wywołanymi przez ptaki miejskie. 

Zastosowanie systemu:

Szeroki zakres i funkcjonalność tego innowacyjnego rozwiązania zapewnia skuteczne i estetyczne zabezpieczenie:

  • miejsc o charakterze publicznym: zabytki, dworce, parkingi (latarnie), pomniki, kościoły,

  • pomieszczeń magazynowania i dystrybucji żywności: hale magazynowe

  • budynki mieszkalne (balkony, parapety, balustrady, gzymsy, kalenice dachowe, rynny)

Podstawowe cechy charakteryzujące moduł to:

  • Podstawa i kolce wykonane są z materiałów najwyższej jakości.

  • Na wygodę podczas montażu wpływa modułowość systemu oraz wysoka elastyczność, dzięki której idealnie dopasowuje się do kształtu podłoża. Jest to efekt unikalnego na rynku rozwiązania pozwalającego na dowolne kształtowanie podstawy (możliwość zginania powyżej kąta 90 stopni).

  • Zastosowany patent łączenia podstaw zapewnia również możliwość łączenia pojedynczych modułów w dowolnej długości odcinki (nawet do kilku metrów), co zasadniczo ułatwia i przyspiesza montaż systemu (zwłaszcza na dużych wysokościach, czy skomplikowanych pod kątem kształtu podłożach – gzymsy w starym budownictwie, zabytkowe obiekty, itp). Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest brak konieczności użycia narzędzi w celu dostosowania długości czy kształtu.

  • Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki wtrysku kolców poliwęglanowych z pęcherzykami powietrza – możliwe jest dowolne kształtowanie pojedynczych kolców przy zachowaniu ich pierwotnych właściwości dotyczących elastyczności.

  • Wychodząc naprzeciw coraz częstszym głosom miłośników ptaków dotyczących ranienia się ptaków o ostre kole – w systemie końcówki kolców zakończone są promieniem 0,5mm, dzięki czemu nadal chroniąc – jednocześnie nie ranią zarówno ptaków jak i monterów podczas prac instalacyjnych.

 dostosowanie do potrzeb

  • system modułowy w wariancie z kolcami poliwęglanowymi

  • system modułowy w wariancie z kolcami ze stali